2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Bahar yarıyılı sonunda tek dersten başarısız olan aşağıda listesi çıkartılmış olan Fakültemiz öğrencilerinin, 17.07.2013 tarihinde yapılacak olan Tek Ders Sınavına öğretim elemanlarının belirleyeceği saatte girmelerine ve gereği için Bölüm Başkanlıklarına, öğretim elemanlarına ve öğrencilere bildirilmesine mevcudun oybirliği ile karar verildi.
2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Tek Ders Sınav Listesi
Öğrenci Numarası |
Adı Soyadı |
Bölümü |
Tek ders sınavına gireceği ders |
1080601045 |
Hilal KARADAĞ |
Çevre Mühendisliği |
CMB405 Endüstriyel Kirlenme Kontrolü |
1070601011 |
Hayrullah TAŞ |
Çevre Mühendisliği |
CMB303 Su Getirme |
1090601801 |
Hüsamettin AKYÜZ |
Çevre Mühendisliği |
CMB301 Çevre Mühendisliği Temel İşlemler |
1090601048 |
Kamil ÖZKAN |
Çevre Mühendisliği |
CMB314 Biyolojik Prosesler |
1090601004 |
Oğuz ÜÇEVLİ |
Çevre Mühendisliği |
CMB314 Biyolojik Prosesler |
2090653025 |
Damla TOPALLAR |
Çevre Mühendisliği İ.Ö |
CMB303 Su Getirme |
2090653011 |
Zeynep GÜLER |
Çevre Mühendisliği İ.Ö |
CMB403 Çevre Ekonomisi |
2090653037 |
Enver GÜRSÜLTÜR |
Çevre Mühendisliği İ.Ö |
CMB405 Endüstriyel Kirlenme Kontrolü |
2090653029 |
Kerim EKİCİ |
Çevre Mühendisliği İ.Ö |
CMB303 Su Getirme |
2090655031 |
Caner DEMİR |
Makine Mühendisliği İ.Ö |
MKB307 Akışkanlar Mekaniği II |
1090603905 |
Mehmet GENÇ |
Makine Mühendisliği |
MKB203 Dinamik |
1090603906 |
Ümit DUYMUŞ |
Makine Mühendisliği |
MKB407Hidrolik Makineleri |
1090603903 |
Ruhi Zeki YILMAZ |
Makine Mühendisliği |
MKB206 Mukavemet II |
1080603038 |
Ergin BABUR |
Makine Mühendisliği |
MKB206 Mukavemet II |
1090603032 |
Suat SONGÜLTEKİN |
Makine Mühendisliği |
MKB303 Termodinamik II |
1090603037 |
Mesut KADER |
Makine Mühendisliği |
MKB206 Mukavemet II |
1090603010 |
Kıymet GÜNEŞ |
Makine Mühendisliği |
MKB407Hidrolik Makineleri |
2090655906 |
Şafak KORKMAZ |
Makine Mühendisliği |
SYS002 Sayısal Analiz |
1090606036 |
Yasin KAPLAN |
Bilgisayar Mühendisliği |
SBS489 Örgütsel İletişim |
1080606029 |
Ahmet ÇİFTER |
Bilgisayar Mühendisliği |
BMB304 Sayısal Bilgisayar II |
1090605008 |
İbrahim ORÇAN |
Elekt. ve Hab. Müh. |
EM405 Mikroişlemci Sistemler |
2090654014 |
Kadir KAYA |
Elekt. ve Hab. Müh.IIÖ. |
EHMS407 Otomatik kontrol |
1090605019 |
Eşref AKMAN |
Elekt. ve Hab. Müh. |
EM405 Mikroişlemci Sistemler |
1090604008 |
Ezgi SÜRENSOY |
Tekstil Mühendisliği |
LMİ104 Mesleki İngilizce II |
1090604015 |
Ecem IŞKIN |
Tekstil Mühendisliği |
TMB305 Örme Teknolojisi II |
1090604021 |
Serhat ZENGİNAL |
Tekstil Mühendisliği |
TMB321 Akışkanlar Mekaniği |
1090604028 |
Merve DAMA |
Tekstil Mühendisliği |
LMİ104 Mesleki İngilizce II |
1090604033 |
Gülhanım ÖZDEMİR |
Tekstil Mühendisliği |
LMİ104 Mesleki İngilizce II |
1080604009 |
Hülya ÖZDEMİR |
Tekstil Mühendisliği |
TMB321 Akışkanlar Mekaniği |
1080602024 |
Gökalp Rıza Şanal |
İnşaat Mühendisliği |
IMB383 Betonarme II |
1090602903 |
Erdem YÜZBAŞIOĞLU |
İnşaat Mühendisliği |
DFD002 Diferansiyel Denklemler |
1020602018 |
Volkan TAŞ |
İnşaat Mühendisliği |
IMB485 Betonarme Yapı Tasarımı |
1090602030 |
Mustafa Can AKGÜL |
İnşaat Mühendisliği |
IMB382 Yapı Statiği II |
1090602006 |
Fatih PAZARCI |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1090602007 |
Recep ÖZEN |
İnşaat Mühendisliği |
IMB433 Yapım Yönetimi |
1090602017 |
Sevtap GÖKKAYA |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1090602026 |
Çağla ÇIRTLIK |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1090602050 |
Bekir GÜL |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1090602905 |
Mustafa SADE |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1090602803 |
Emrah TOPÇU |
İnşaat Mühendisliği |
IMB483 Çelik Yapıları |
1060602005 |
Hacı Faruk ÖZMAN |
İnşaat Mühendisliği |
IMB383 Betonarme II |
1090607025 |
Kübra GÜZEL |
Biyomedikal Müh. |
BMM302Biyomedikal Elektroniği II |
1080602051 |
Cansu MERTOĞLU |
İnşaat Mühendisliği |
IMB383 Betonarme II |
1070602903 |
Tanju MERT |
İnşaat Mühendisliği |
IMB383 Betonarme II |