Çorlu Mühendislik Fakültesi
2015-07-19

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Mazeret Sınavlarına Girecek Öğrenci Listesi



2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Mazeret Sınavları 22-23-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Öğretim Elemanlarının belirleyeceği gün ve saatte yapılacaktır.

Sınav tarih ve saatleri daha sonra ayrıca, ilan edilecektir.

 

Namık Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi

Mazeret Sınavı Öğrenci Listesi

Numarası

Adı Soyadı

Bölümü

Mazeret Sınavına Gireceği Dersler

2090653012

Muhammed Mansur DEMİR

Çevre Mühendisliği

CMB 210 Malzeme Bilgisi

1090601008

Murat Özcan ERİN

Çevre Mühendisliği

CMB 414 Çevre Kaynaklarının Planlanması

CMB 316 Kimyasal Prosesler

2100653049

Adnan YILDIZCI

Çevre Mühendisliği

CMB 314 Biyolojik Prosesler

CMB 112 Organik Kimya

CMB 308 Zemin Mekaniği ve Temel İnşaat

1090601003

Azer ÖZTÜRK

Çevre Mühendisliği

CMB 310 İçme Sularının Arıtılması

SYA 002 Sayısal Analiz

CMB 404 Toprak Kirliliği

1140605306

Eren GÜNEY

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

EHMB 202 İşaret ve Sistemler

EHMB 206 Elektromanyetik Alan Teorisi

EM 302 Anten ve Propagasyon

2130654903

Ümit GÜLDEMİR

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

EHMB 202 İşaret ve Sistemler

 

1100605005

Şeref Emre ULUTAŞ

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

EHMBL 304 Otomatik Kontrol Sistemleri Laboratuvarı

1090606031

Emre YAĞCI

Bilgisayar Mühendisliği

BMB 412 Proje II

BMB 306 Yazılım Mühendisliği

1100606014

Cemal KARATAŞ

Bilgisayar Mühendisliği

BMB 306 Yazılım Mühendisliği

BMB 204 Veri Yapıları

1120604902

Sami GÖKTAŞ

Tekstil Mühendisliği

TMB 206 Dokuma Teknolojisi I

1090604009

Başak GÜREL

Tekstil Mühendisliği

MAT 118 Matematik II

TMB 238 Tekstil Ön Terbiyesi

1110604023

Zuhal PEHLİVAN

Tekstil Mühendisliği

TMB 332 Teknik ve Akıllı Tekstiller

TMB 206 Örme Teknolojisi I

1110604043

Kübra Merve GÜRSOY

Tekstil Mühendisliği

TMB 202 Kısa Lif

1100604035

Saffet ATEŞ

Tekstil Mühendisliği

TMB 332 Teknik ve Akıllı Tekstiller

TMB 206 Örme Teknolojisi I

1120604903

Deniz BAŞTUĞ

Tekstil Mühendisliği

TMB 302 Tekstil Muayeneleri II

1120603037

Enes TAŞBAŞI

Makine Mühendisliği

MKB 104 Statik

MKB 206 Mukavemet II

1110603008

Burhan KOCA

Makine Mühendisliği

TRS 104 Teknik Resim II

DFD 101 Diferansiyel Denklemler

1120603056

Gülşen DİLEK

Makine Mühendisliği

MKB 208 İmal Usulleri

1110603036

Ahmet Alper SEZER

Makine Mühendisliği

TRS 104 Teknik Resim II

DFD 101 Diferansiyel Denklemler

FZK 110 Fizik II

1120603054

Sergen YILMAZ

Makine Mühendisliği

FZK 110 Fizik II

1110602028

Furkan ATALA

İnşaat Mühendisliği

MAT 113 Matematik II

IMB 362 Temel İnşaatı

1130602045

Abdullah ÇAYKARA

İnşaat Mühendisliği

IMB 122 Statik

IMB 224 Dinamik

IMB 242 Yapı Malzemesi

1000602035

Hüseyin Turhan GÜNGÖREN

İnşaat Mühendisliği

IMB 242 Yapı Malzemesi

IMB 384 Betonarme II

1070602008

Doruk PARS

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

1110602033

Muhtesin İĞNE

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

1110602051

Ümit ÇELİK

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

1060602004

Selçuk SALİ

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaat

IMB 226 Mukavemet II

1110602001

Emre UYAR

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

IMB 226 Mukavemet II

IMB 382 Yapı Statiği II

IMB 242 Yapı Malzemesi

IMB 384 Betonarme II

1120602020

Nazmiye ARTUL

İnşaat Mühendisliği

IMB 226 Mukavemet II

IMB 362 Temel İnşaatı

1110602008

Ruken BOZAN

İnşaat Mühendisliği

IMB 226 Mukavemet II

IMB 362 Temel İnşaatı

1100602034

Cansu ŞAHİN

İnşaat Mühendisliği

IMB 226 Mukavemet II

IMB 362 Temel İnşaatı

1120602804

Ercan ARAÇ

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

1080602014

Tufan SARIKAYA

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

1130602902

Hüseyin YILDIRIM

İnşaat Mühendisliği

BMB 102 Bilgisayar Programlama

IMB 120 Olasılık ve İstatistik

IMB 362 Temel İnşaatı

1110602029

Aydonat MERCANGÖZ

İnşaat Mühendisliği

IMB 382 Yapı Statiği II

1080602014

Tufan SARIKAYA

İnşaat Mühendisliği

IMB 382 Yapı Statiği II

1080602003

Ekrem TÜFEK

İnşaat Mühendisliği

IMB 108 Fizik II

IMB 226 Mukavemet II

1140602302

Aykut AKAY

İnşaat Mühendisliği

IMB 226 Mukavemet II

1100602018

Abdurrahman SEVİM

İnşaat Mühendisliği

IMB 434 Yapı Mühendisliği

1130602905

Gökhan KAYA

İnşaat Mühendisliği

BMB 102 Bilgisayar Programlama

1080602015

Levent BOZKAYAR

İnşaat Mühendisliği

IMB 362 Temel İnşaatı

 

 

Ret Edilenler

Numarası

Adı Soyadı

Bölümü

Mazeret Sınavına Gireceği Dersler

Ret Nedeni

1090603028

Duygu ÖZTÜRK

Makine Mühendisliği

MKB 406 Hidrolik Pnömatik

MKSB 422 Fabrika Organizasyonu

MKB 314 Bilgisayar Destekli Tasarım

01/07/2015 Mukavemet II sınavına girmesi nedeniyle reddedilmiştir.

1110602024

Şeymanur ARSLAN

 

SYA 002 Sayısal Analiz

IMB 272 Hidroloji

Aile Hekimi Raporu nedeniyle reddedilmiştir.