Çorlu Mühendislik Fakültesi
2013-12-18

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınav Mazeret Sınavları



Fakültemiz öğrencilerinin sağlık problemleri nedeni ile giremedikleri 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı Güz yarıyılı ara sınavlarının mazeret sınavlarına girebilmek için vermiş oldukları dilekçeleri ve ekli sağlık raporları incelendi.

Aşağıda numarası, adı-soyadı ve mazeretleri nedeniyle sınavlarına giremedikleri dersleri belirtilen öğrencilerimizin, “Namık Kemal Üniversitesi Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin 16/2 maddesi gereğince, mazeretlerine ilişkin sağlık raporlarının kabulüne, 25-31 Aralık 2013 tarihleri arasında öğretim elemanının belirleyeceği tarih ve saatte, mazeret sınavlarına girmelerinin uygun olduğuna karar verilmiştir.

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

NUMARASI

ADI SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ DERS ADI

2110656058

Gülnihal DURGUT

SYA 002 Sayısal Analiz

BMB 305 Web Tasarımı ve Programlama

2110656038

Tuğba AYDIN

SYA 002 Sayısal Analiz

1100606004

Fırat ÖZCAN

BMS409  Yapay Öğrenme

1120606007

Eren Can SEZER

SYA 002 Sayısal Analiz

2100656051

Kağan KARTAL

SYA 002 Sayısal Analiz

Diferansiyel Denklemler

2130656305

Ümit BEYAZŞEKEROĞLU

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

1090606343

Mehmet Berkan CEYLAN

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

2120656604

Sarkhan HAMİDOV

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

2120656003

İbrahim Can DEMİRTAŞ

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1100606006

Fuat ALTUN

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

BMB 303 Sayısal Bilgisayar I

2100656023

Burcunur KANLI

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

EMB 201 Elektrik Devre Temelleri

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

1110606053

Onur ÖNAL

BMB 301 İşletim Sistemleri

1110606010

Mine Gizem BAYRAKAL

SYA 002 Sayısal Analiz

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1090606044

Ömer Faruk OĞUZ

BMB 303 Sayısal Bilgisayar I

2120656020

Ali ASLAN

BM 201  Nesneye Yönelik Programlama

2110656028

Emre ÇELİK

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

2110656015

Muhammet KİRAZOĞLU

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

1120606031

Ali KUKU

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1130606021

Murat ÖZCAN

B203 Fizik

1100606038

Süleyman ÇAKMAK

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1110606048

Burcu ÜNAL

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

2120656047

Sezgin ALTAY

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

2120656045

Umut ŞENTÜRK

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

1090606033

Yeşim ZATERİ

BMSB 423 Sayısal Hesaplama Proglama

BMB 305 Web Tasarımı ve Programlama

BM 301 İŞLETİM SİSTEMLERİ

SBS 489 Örgütsel İletişim

1100606012

Ferit TUNÇ

BMSB 423 Sayısal Hesaplama Proglama

1080606002

Erdal KILIÇ

BMSB 423 Sayısal Hesaplama Proglama

BMB 309 Bilgisayar Ağlarına Giriş

1110606009

Mesime Ezgi GÖKÇAY

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1110606019

Tayfun ERKORKMAZ

SYA 002 Sayısal Analiz

1110606022

Fatma Betül AKDEMİR

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1100606014

Cemal KARATAŞ

SBSB 417  Mühendislik Etiği

BMB 301 İşletim Sistemleri I

BMB 307 Otomata Teorisi

BMB 303 Sayısal Bilgisayar I

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

BMB 309 Bilgisayar Ağlarına Giriş

1110606015

Veysel EROL

BMB 307 Otomata Teorisi

2110656046

Murat MİNEYLİ

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

1100606051

Yaprak YILMAZ

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

2130656904

Ahmet Çağrı FİDAN

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

SYA 002 Sayısal Analiz

EMB 201 Elektrik dev. Temelleri

FZK 107 Fizik 1

1120606018

Oğuzhan BAL

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

1120606010

İbrahim ATABAY

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

2110656004

Gülşah KAYA

BMB 201 Nesneye yönelimli  Programlama

2120656004

Yusuf AYDİN

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

2110656040

Sabri Erdem OCAK

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

2110656032

Nurşani KARTAL

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

BMB 201 Nesneye yönelimli  Programlama

2110656050

Beytullah DEMİRHAN

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

1110606904

Erdi AKKAŞ

EM 201 Eletrik devre Temelleri

BMB 305 Web Tasarım ve Programlama

1130606303

Musa HASAR

BMB 201 Nesneye Dayalı Programlama

2100656029

Gökhan Osman MERCAN

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ

2100654021

Burcu KAHRAMAN

EM 307 Elektronik Devreler

EM 405 Mikro İşlemciler

2100654037

Sıla EKSEN

EM 307 Elektronik Devreler

EM 405 Mikro İşlemciler

1100605006

Güven EBEM

EHMB 301 Analog Haberleşme

1100605005

Şeref EMRE ULUTAŞ

EM 307 Elektronik Devreler

1100605016

Neslihan BOZKURT

EHME 203 Cırcuıt And System Analysis

EHMB 303 ElEktronik Devreler

EHMB 301 Analog Haberleşme

EHME 305 Microwave

2110654030

Recep CEYLAN

EHMB 209 Devre ve Sistem analizi

1120605046

Ziya KAPLAN

EHMB 209 Devre ve Sistem analizi

1120605043

Rahmi UZUNCA

EHMB 209 Devre ve Sistem analizi

1120605036

Fatih TEKİNGÖR

EHMB 209 Devre ve Sistem analizi

MAT 202 Difaransiyel Denklemler

1100605022

Gizem ARACI

EM 307 Elektronik Devreler

1130605052

Yetkin KOÇ

FZK 107 Fizik I

2130654033

Yakup GÜÇLÜ

FZK 107 Fizik I

2110654031

Zeynep DÖNMEZ

EHM 301 Analog Haberleşme

2090654010

Ahmet KAPLANOĞLU

EM 309 Mikrodalga

1130605607

Hamid ALİYEV

FZK 107 Fizik I

2120654901

İbrahim ŞEVLİ

KMY 004 Genel Kimya

Em 309 Mikro Dalga teorisi

1130605049

Bilal YILDIRIM

MAT 111 Matematik I

1110605031

Mustafa KURT

EHMB 205 Olasılık ve Rassal değişkenler

ATİ 101 Atatürk İlke ve İnkilap Tarihi I

1100605019

Halil BİLGİÇ

EHMSE 313 Electromagnetic Wave Theory

EHMB 303 Elektronik Devreler

1120605903

Reha Mustafa DURMAZ

KMY 004 Genel Kimya

EHMB 303 Elektronik Devreler

EM 303 E.Wawe

2090654027

Recep DEMİRKAPI

EHMB 209 Devre ve Sistem analizi

EM 405 Mikro İşlemciler

EM 307 Elektronik Devreler

TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ

1110604024

Elif GÜL

DFD 003 Diferansiyel Denklemler

1110604046

Elif AŞIK

FZK 107 FİZİK I

TMB 205 İpçilik Esasları

TMB 203 Doğal Lifler

1120604902

Ayşenur SOYKAN

FZK 107 FİZİK I

TMB 205 İpçilik Esasları

1110604001

Merve YILDIRIM

TMB 221 Mukavemet

1090604904

Perihan DEMİREL

TMB 321 Akışkanlar Mekaniği

1100604036

Betül CENGİZ

TMB 335 Knitting technloogy II

ATİ 101 Atatürk ilke inkılap tarihi I

1100604007

Feyyaz ŞERİFOĞLU

TMB 201 Tekstil Kimyası

TMB 221 Mukavemet

TMB 303 Dokuma Teknolojisi

1100604029

İsmail ÇELEBİ

MAT 233 Differantial Equations

1120604045

GizeM ÖZYURT

DFD 003 Diferansiyel Denklemler

1120604903

Deniz BAŞTUĞ

TMB 101 Tekstil Müh.Giriş

TMB 203 Tekstil Muayeneleri

1100604002

Esin BAŞAK

TMB 235 Fundomentols of Yarn Sptring

MAT 233 Differantial Equations

TMB 309 Konfeksiyon Teknolojisi

1120604032

Zühre Didem ÇOTUK

DFD 003 Diferansiyel Denklemler

1120604037

Aybüke PEHLİVAN

KMY 001 Genel Kimya

TMB 201 Tekstil Kimyası

1120604044

Fadik Naz ÖZDEMİR

TMB 201 Tekstil Kimyası

KMY 001 Genel Kimya

1110604603

Faraj KHALİLOV

TMB 207 Dokuma Hazırlık

1100604030

Gökçen SOĞUKPINAR

TMB 207 Dokuma Hazırlık

MAT III Matematik I

1090604009

Başak GÜREL

DFD 003 Diferansiyel Denklemler

TM 203 Tekstil Muayeneleri I

TMB 201 Tekstil kimyası

TMB 205 iplikçilik Esasları

TMB 207 Dokuma Hazırlık

TMB 221 Mukavemet

TMB 223 İstatistik ve Olasılık

LMİ 104 Mesleki İngilizce II

TMB 303 Dokuma Teknolojisi II

TMB 307 Boya Baskı Teknolojisi

TMB 309 Konfeksiyon Teknolojisi

TMB 321 Akışkanlar Mekaniği

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

1110607016

Ayşe ATAY

BMM 305 Sinyaller ve Sistemler

1100607010

Zuhal AKKUŞTUR

BMMB  495 Bitirme Çalışması I

SGS 002  İş Hukuku

1100607015

Kübra GENCELİ

BMM 401 Medikal Görüntüleme

1100607023

Yağmur SUNAR

BMMB 301 Biyomedikal Elektroniği I

1110607901

Ayfer KURT

BMM 401 Medikal Görüntüleme

BMM 305 Sinyaller ve Sistemler

1100605019

Halil BİLGİÇ

BMM 305 Sinyaller ve Sistemler

1130607008

Yunus DENİZ

FZK 107 Fizik I

1110607026

Mehmet Mustafa ÜNGÜT

DFD 001 Diferansiyal Denklemler

1120607901

Burak İŞYAPAR

MAT 202 Diferansiyal Denklemler

1120607052

Tuğba Büşra AKSOY

DFD 001 Diferansiyal Denklemler

1100607044

Faruk ÖZÇELİK

BMM 301 Biyomedikal Elektroniği

1110607602

Ferid ORUCOV

DFD 001 Diferansiyal Denklemler

1100607003

Burcu GÖKBEL

BMS 405 Mikroişlemcili Sistem Tasarımı

BMMB 301 Biyomedikal Elektroniği I

BMM 303 Sinyaller ve Sistemler

1100607024

Melek Fulya BAYRAKTAR

BMMS 423 Medikal ve Dental lazer Uygulamaları

1100607013

Bilge ÜNLÜ

BMMB 301 Biyomedikal Elektroniği I

1110607013

Hilal Aybüke MERCAN

BMM 311 Olasılık Teorisi

1130607901

Emrah ÖZALP

LİC 001 Lineer  Cebir

MAT 111 Matemetik I

1110607002

Rukiye ÖZCANLI

BMM 303 Sinyaller ve Sistemler

1110607035

Mazhar ACAR

BME 303 Sinyaller ve Sistemler

1110607047

Ahmet KARTAL

BME 303 Sinyaller ve Sistemler

1100607016

Elif Zemzem HEBİLOĞLU

BMM 303 Sinyaller ve Sistemler

1110607011

Fatma GÜLDERE

BMM 303 Sinyaller ve Sistemler

1110607021

Büşra AĞIN

BMM 303 Sinyaller ve Sistemler

1090605015

Cansu YILMAZ

BMMB 305 Sinyaller ve Sistemler

1090605007

Çiğdem KAPTAN

BMMB 305 Sinyaller ve Sistemler

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

2110655039

Yusuf YAVAŞ

MKB 305 Isı Transferi

MKB 303 Termodinamik II

MKB 203 Dinamik

1090603028

Duygu ÖZTÜRK

MKB 407 Hidrolik Makinaları

MKB 307 Akışkanlar Mekaniği 2

1120603029

Hasan GÜREL

MKB 203 Dinamik

1110603902

Hüseyin ÇAKMAK

MKB 309 Malzeme Bilgisi

1110603031

Fedai YÜKSEL

MKB 205 Mukavemet I

1100603008

Mustafa BİLGİN

MKB 307 Akışkanlar Mekaniği 2

1130603011

Dilek KINA

FZK 107 Fizik I

TRS 101 Teknik Resim I

YDİ 109 Yabancı Dil I İngilizce

2090655030

Aykut YÜKSEL

MKB 203 Dinamik

2100655035

Şikri YAVUZ

MKB 203 Dinamik

1070603008

Oğuz M.ÇAKIR

MKB 203 Dinamik

1090603039

Fatih KURNAZ

MKSB 410 Isı Pompası

MKB 203 Dinamik

2110655016

Ozan KAYA

KMY 004 Temel Kimya

1110603011

Akın Emre BİRİNCİ

MKB 307 Akışkanlar Mekaniği 2

MKB 305 Isı Transferi I

1130603011

Dilek KINA

MAT 111 Matematik I

1090603038

Uğur AKYOL

MKB 205 Mukavemet I

1070603022

Miray KÖKLÜ

MKB 307 Akışkanlar Mekaniği 2

2090655012

Ahmet B. BARDAKÇI

MKB 203 Dinamik

MKB 303 Termodinamik II

1120603035

Mücahit KARAKAYA

MKB 203 Dinamik

1100603045

Tuğçe NUR GENCE

MKB 301 Mühendislik Ekonomisi

2110655045

Sercan ÖNER

MKB 305 Isı Transferi

1090603021

İlknur KOÇER

MKSB 417 Enerji Ekonomileri

1060603027

Doğan GÜRAY

MKSB 427 Mühendislikte Ölçme Teknikleri

1110603008

Burhan KOCA

MKB 203 Dinamik

MKB 205 Mukavemet I

MKB 201 Malzeme Bilgisi

MAT 111 Matematik I

TRS 101 Teknik Resim

1100603028

Onur Alp KIRMİKİL

MKB 301 Mühendislik Ekonomisi

2110655025

Mert DURMUŞ

MKB 305 Isı Transferi I

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

2110653009

SEYHAN KAYA

CMB305 Su Kalite Kontrolü,

CMB315 Çevre Modelleme

2110653030

TOLGA ÜNLÜ

CMB209Akışkanlar Mekaniği

CMB111 Çevre Mühendisliğine Giriş

CMB203 Çevre Müh.Kimyası

1100601054

NECATİ SAVAŞ

CMB315 Çevre Modelleme

CMB303 Su getirme

CMB205 Mukavemet 

CMB401 Atık Suların Arıtılması

1100601034

SAFA ŞEN

CMB303 Su Getirme

CMB205 Mukavemet

CMB401 Atık Suların Arıtılması

CMB315 Çevre Modelleme

1100601006

MERT YALÇIN

CMB315 Çevre Modelleme,

CMB303 Su getirme,

CMB401 Atık Suların Arıtılması

1090601042

DENİZ AYDOĞDU

CMB301 Temel işlemler

CMB Arıtma tesislerinin İşletilmesi

CMB313 Çevre Hukuku

2120653003

ATA IRMAK KURUÇAY

CMB205 Mukavemet

CMB113 Bilgisayar Programcılığına Giriş

1110601005

SONGÜL YILDIZ

KMY005 Genel Kimya

CMB207 Çevre Mikrobiyolojisi

1100601028

EROL YILMAZ

CMB207 Çevre Mikrobiyolojisi

1110601008

RAMAZAN TÜRKOĞLU

CMB207 Çevre Mikrobiyolojisi,

TRS004 Teknik Resim,

CMB305 Su Kalite Kontrolü,

CMSB308 İklim Bilgisi,

CMB205 Mukavemet

2090653035

CANER ŞENGÜL

CMB301 Temel İşlemler

1090601036

MURAT ÇAĞLAR

CMB113 Bilgisayar Programcılığına Giriş,

CMB208 Hidroloji

1110601051

YEŞİM KİLİT

CMB315 Çevre Modelleme

1120601035

YAŞAR YAVUZ

CMB207 Çevre Mikrobiyoloji,

KMY005 Genel Kimya

1100601031

SELMAN YILDIZ

CMB208 Hidroloji,

CMB203 Çevre Mühendisliği Kimyası

1090601003

AZER ÖZTÜRK

CMB313 Çevre Hukuku

CMB301 Temel İşlemler

CMB208 Hidroloji

CMB209 Akışkanlar Mekaniği

2110653020

RIZA EKŞİ

KMY005 Genel Kimya,

YDİ109 Yabancı Dil

2110653006

SEMA TERZİ

CMB209 Akışkanlar Mekaniği

1090601010

MELTEM AKKAYA

CMB305 Su Kalite Kontrolü

1130601009

ÇAĞRI ŞENTUĞ

FZK107 Fizik 1

CMB113 Bilgisayar Prog. Giriş

2100653010

BETÜL SUEL

CMB315 Çevre Modelleme

1110601906

EBRU KARAKUŞ

CNB315 Çevre Modelleme

2100653007

MEHMET SEZER

FZK107 Fizik 1

CMB113 Bilgisayar Prog. Giriş

CMB315 Çevre Modelleme

CMB403 Çevre Ekonomisi

CMB203 Çevre Müh. Kimyası

2090653044

GÜRKAN ERTAN GÜLER

CMB301 Temel işlemler

2110653903

CAFER DÖLEK

CMB205 Mukavemet

CMB209 Akışkanlar Mekaniği

1100601049

ESRA NUR SAĞIR

CMB315 Çevre Modelleme

1120601035

YAŞAR YAVUZ

FZK107 Fizik 1

1090601035

HASAN HÜSEYİN KARAKOYUN

CMB403 Çevre Ekonomisi

CMB315 Çevre Modelleme

1080601038

UMUT SAYGIN ÇAMCI

CMB301 Temel İşlemler

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

1090602031

Ebubekir KÜSEK

IMB483 Çelik yapılar

IMB433 Yapım Yönetimi

BMB102 Bilgisayar Programlama

1110602604

Hamedullah Sultani

BMB102 Bilgisayar Programlama

IMB241 Malzeme Bilimi

TDI101 Türk Dili I

YDİ111 Yabancı Dil

KMY005 Genel Kimya

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB231 Mühendislik Ekonomisi

FZK107 Fizik 1

IMB361 Zemin Mekaniği

1120602020

Nazmiye ARTUL

MAT113 Matematik

LIC001 Lineer Cebir

FZK107 Fizik 1

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB225 Mukavemet I

1110602051

Ümit ÇELİK

IMB225 Mukavemet I

1110602050

Bedirhan FİLİZER

IMB381 Yapı Statiği

1110602046

Kürşad YILDIZ

IMB381 Yapı Statiği

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

MKB203 Dinamik

YDİ111 Yabancı Dil

IMB361 Zemin Mekaniği

1110102009

Mehmet KARA

IMB361 Zemin Mekaniği

1130602028

Güngör ALKAŞ

IMB119 İnşaat Müh.Yönelim

FZK107 Fizik 1

KMY005 Genel Kimya

1060602004

Selçuk SALİ

IMB361 Zemin Mekaniği

FZK107 Fizik 1

YDİ111 Yabancı Dil

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

1060602029

Ali KURUN

IMB361 Zemin Mekaniği

1110602022

Selami ANAR

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB231 Mühendislik Ekonomisi

1130602301

Mehmet TEZGAN

IMB361 Zemin Mekaniği

1100602020

Serdal KARABACAK

IMB471 Su Kaynakları

DFD002 Diferansiyel Denklemler

1100602028

Batıhan BAHÇIVAN

IMB231 Mühendislik Ekonomisi

DFD002 Diferansiyel Denklemler

110602034

Ömer BAYTUN

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

1110602006

Önder KARAKAŞ

YDİ111 Yabancı Dil

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

1100602012

Siraç KILIÇ

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

1110602033

Muhtesin İĞNE

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

IMB383 Betonarme I

YDİ113 Yabancı Dil

1120602018

Muhammet KANAT

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB225 Mukavemet I

1110602001

Emre UYAR

IMB241 Malzeme Bilimi

1110602020

Hüseyin ÇAKIR

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

DFD002 Diferansiyel Denklemler

1090602049

Ali AKBAŞ

IMB483 Çelik Yapıları

1090602023

Emrullah DOĞAN

IMSM470 İstinat Yapıları

1010602020

Volkan AKTÜRK

IMB483 Çelik Yapıları

1100602029

Şahin AKKUŞ

IMB483 Çelik Yapıları

1110602901

Canan TATAR

KMY005 Genel Kimya

1080602045

Şenol YAĞIZER

IMB483 Çelik Yapıları

1080602010

Olcay UNAT

IMB433 Yapım Yönetimi

1120602020

Nazmiye ARTUL

MAT113 Matematik

LIC001 Lineer Cebir

1100602050

Mehmethan Özbek

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB225 Mukavemet I

110602047

Elçin KAYAOĞLU

IMB353 Toprak İşleri ve Demiryolu

IMB225 Mukavemet I

1110602008

Ruken BOZAN

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB225 Mukavemet I

1100602046

Şafak KARAGÖZ

BMB102 Bilgisayar Programlama

IMB383 Betonarme I

YDİ111 Yabancı Dil

KMY005 Genel Kimya

IMB371 Akışkanlar Mekaniği

IMB 381 Yapı Statiği I

IMB 119 İnşaat Müh.Yönelim

IMB 361 Zemin Mekaniği

IMB 353 Toprak İşleri ve Demiryolu

1080602028

Erhan Erbil YALÇIN

IMB 483 Çelik Yapıları

IMB361 Zemin Mekaniği

1120602801

Selahattin ÇETİNKOL

IMB 119 İnşaat Müh.Yönelim

KMY005 Genel Kimya

LIC001 Lineer Cebir

MAT111 Matematik

TDİ101 Türk Dili I

ATI101 Atatürk ilkeleri ve İnkilap Tarihi

BMB102 Bilgisayar Programlama

IMB225 Mukavemet I

IMB241 Malzeme Bilimi

1110602040

Seda GÜNDÜZ

IMB361 Zemin Mekaniği

IMB225 Mukavemet I

IMB353 Toprak İşleri ve Demiryolu

1100602034

Cansu ŞAHİN

IMB361 Zemin Mekaniği

IMB225 Mukavemet I

IMB353 Toprak İşleri ve Demiryolu

IMB381 Yapı Statiği I

1120602010

Tayfun GÜNEY

IMB225 Mukavemet I

1090602043

İlkay DALGIN

IMSB466 Çevre Geotekniği

IMSB468 Su Yapıları

1110602005

Tarık AKGÜN

IMB361 Zemin Mekaniği

IMB383 Betonarme I

1110602001

Emre UYAR

IMB361 Zemin Mekaniği

1110602012

Caner ERDİL

IMB353 Toprak İşleri ve Demiryolu

DFD002 Diferansiyel Denklemler

IMB225 Mukavemet I

1070602005

Kazım AYDIN

IMB485 Betonarme Yapı Tasarımı

1100602021

Remzi RANA

IMB471 Su Kaynakları

1110602028

Furkan ATATAL

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

IMB 225 Mukavemet I

1100602017

Ahmet Burak ÖZTÜRK

DFD 002 Diferansiyel Denklemler

IMB 225 Mukavemet I

Fakültemiz 2013-2014 öğretim yılı Güz yarıyılında mazeretleri nedeniyle dilekçelerinde belirtilen derslerden ara sınavlara giremeyen aşağıda numarası, adı-soyadı ve bölümü yazılı öğrencilerin, raporlarının Üniversite Hastanesinden veya Devlet Hastanesinden alınmadığının tespit edilmesi nedeniyle;

Fakültemiz Yönetim Kurulunun 29.12.2010 tarih ve 08 no’lu kararında belirtilen “Namık Kemal Üniversitesi “Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin 16/2 maddesi uyarınca sağlık nedenleri ile ara sınavlara katılamayan Fakültemiz öğrencilerini, sundukları sağlık raporlarının Devlet Hastanesi veya Üniversite Hastanesinden alınmış olması kaydıyla mazeret sınavlarına girebilme hakkı tanınmasına mevcudun oy birliği ile karar verildi.” hükmü gereğince mazeretlerinin reddine karar verilmiştir.

Numarası

Adı-Soyadı

Bölümü

1130606305

Nurşah KORKMAZ

Bilgisayar Mühendisliği

1110606019

Tayfun ERKORKMAZ

Bilgisayar Mühendisliği

1080606002

Erdal KILIÇ

Bilgisayar Mühendisliği

1080603052

Erdal ÇULUN

Makine Mühendisliği

1090602022

H.ALP POLAT

İnşaat Mühendisliği

1120602040

Barış BEZEK

İnşaat Mühendisliği

1130602024

İbrahim KARABAT

İnşaat Mühendisliği

1100604007

Feyyaz ŞERİFOĞLU

Tekstil Mühendisliği