Çorlu Mühendislik Fakültesi
2015-04-10

Üniversitelerarası Bilek Güreşi Şampiyonasında Üniversitemiz Öğrencilerinin BaşarısıÜniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Bilek Güreşi Şampiyonası’nda üstün başarı göstererek ikinci ve üçüncü olan milli sporcu öğrencilerimizi makamında ağırladı.

22-25 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Üniversitemiz adına yarışarak üçüncü olan Fakültemiz Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Elnur Balahasanzada, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Derece alan öğrencimizi makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Elnur Balahasanzada’yı kutlayarak başarılarının devamını diledi. Rektör Şimşek, “Gençlerimizi Üniversitemize bu gururu yaşattıkları için gönülden kutluyorum. Bu başarıların derslerinde ve hayatlarının her alanında devam etmesini diliyorum.” dedi.

Elnur Balahasanzada ise desteklerinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti.

1-7 Haziran 2015’te Bulgaristan’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Avrupa Şampiyonası’nda öğrencilerimiz şampiyonluk hedeflediklerini söyledi.